Euromaster Hetman

Budowlanych 4
37-550 Radymno
+48 726 202 015
Pokaż nr telefonu
Zamknięty
Poniedziałek
07:30 - 18:00
Wtorek
07:30 - 18:00
Środa
07:30 - 18:00
Czwartek
07:30 - 18:00
Piątek
07:30 - 18:00
Sobota
07:30 - 14:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Marki

Certification Michelin icon
Certification Michelin

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy ciężarowe icon
Pojazdy ciężarowe
Pojazdy przemysłowe icon
Pojazdy przemysłowe
Pojazdy rolnicze icon
Pojazdy rolnicze
Euromaster Hetman - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster Hetman - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster Hetman - Hamulce

Hamulce

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych systemów pojazdu. Przegląd hamulców stanowią zasadniczy warunek zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i innym użytkownikom dróg. W Euromaster sprawdzimy Twoje tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, hamulec postojowy oraz sprawdzimy parametry płynu hamulcowego.
Euromaster Hetman - Zawieszenie

Zawieszenie

Poluzowane sworzenie, drążki i tuleje wahaczy objawiają się niepokojącymi stukami. Zużyte lub uszkodzone części zawieszenia nie zapewnią odpowiedniej kontroli nad pojazdem oraz wydłużą długość drogi hamowania, co przekłada się na bezpieczeństwo. Co więcej, zużyte części wpływają negatywnie na żywotność opon i innych elementów zawieszenia. W Euromaster przeprowadzimy diagnostykę układu zawieszenia i niezbędne jego naprawy.
Euromaster Hetman - Geometria kół

Geometria kół

Ustawienie geometrii kół polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulacji ustawień zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Prawidłowo ustawiona geometria zapewnia mniejsze zużycie: paliwa, układu kierowniczego czy zawieszenia oraz zwiększenie żywotności opon. Euromaster zaleca, by geometrię kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku i zawsze przed montażem nowych opon.
Euromaster Hetman - Oleje i filtry

Oleje i filtry

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W Euromaster stosujemy zasadę, by wymiana oleju oraz wymiana filtra były przeprowadzane wspólnie, ponieważ kombinacja „nowy olej – stary filtr” grozi poważnym uszkodzeniem silnika. W ofercie serwisów Euromaster posiadamy oleje mineralne, oleje syntetyczne i oleje półsyntetyczne najlepszych producentów.
Euromaster Hetman - Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja zapewnia pasażerom samochodu komfort termiczny oraz czyste świeże powietrze szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji, ozonowanie, wymiana filtrów kabinowych. Wszystkie te czynności wykonasz w serwisach sieci Euromaster.
Euromaster Hetman - Akcesoria

Akcesoria

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają i podnoszą komfort podróżowania.
W Euromaster będziesz mógł kupić żarówki, wycieraczki lub płyn do spryskiwaczy najwyższej jakości.
Zapytaj również o łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe, skrobaczki do szyb, gaśnice oraz apteczki samochodowe.

Prezentacja

Euromaster Hetman
Euromaster Hetman w Radymnie to warsztat mechaniczny i oponiarski, w którym profesjonalne doradztwo i fachowy serwis znajdą użytkownicy samochodów osobowych, SUV, dostawczych czy pojazdów ciężarowych.

Bogatą ofertę opon znajdą tu użytkownicy aut osobowych, dostawczych, pojazdów ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych.

Serwis w swojej ofercie ma ogumienie w każdym segmencie cenowym – od premium do budżet – dlatego na pewno znajdzie również coś odpowiedniego również dla Twojego samochodu.
Euromaster Hetman współpracuje ze znanymi i cenionymi na polskim rynku markami opon: Goodyear, Miechlin, Continental, Pirelli, Uniroyal, Kleber, BFGoodrich czy Tigar. 

Serwis samochodów osobowych świadczy pełen zakres usług związanych z kołami, czyli wymianą opon i ich naprawą, pompowaniem azotem, serwis felg aluminiowych i stalowych, czy obsługą czujników ciśnienia w kołach - TPMS. Klienci mogą także zostawić swoje opony w profesjonalnej przechowalni na sezon letni bądź zimowy.

Z kolei część ciężarowa to również sprzedaż opon, ale także usługi związane z przedłużeniem ich żywotności: naprawą, pogłębianiem, pompowaniem azotem oraz geometrią.

Ale Euromaster Hetman to nie tylko opony, to także mechanika samochodów osobowych w zakresie:
 • klimatyzacji (wymiana filtra, odgrzybianie itp.)
 • oleju (wymiana oleju i filtrów)
 • hamulców (wymiana klocków i tarcz)
 • akumulatorów
 • amortyzatorów
 • geometrii
 • zawieszenia
 • układ kierowniczego
 • układu wydechowego
 • wymiany rozrządu
 • diagnostyki
 • naprawy szyb
 • oświetlenia i wycieraczek
Tu również wykonasz przegląd gwarancyjny i umyjesz auto.

Warto podkreślić, że z usług serwisowych korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale także użytkownicy znanych flot osobowych.
Jakość usług jest sprawdzana w ramach zewnętrznych audytów na zlecenie ww. firm flotowych, a także firmy Michelin. Co więcej, na terenie serwisu jest Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, więc jakość jest synonimem Euromaster Hetman.

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster Hetman odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl