Jak dojechać
OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z KALISZA DOJAZD DO NAS Z KALISZA PRZEZ ZDUNY W STRONĘ ŁODZI

Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ

Trojanów 1d
62-860 Opatówek
791791108
Pokaż nr telefonu
Zamknięty
Poniedziałek
08:00 - 17:00
Wtorek
08:00 - 17:00
Środa
08:00 - 17:00
Czwartek
08:00 - 17:00
Piątek
10:00 - 19:00
Sobota
10:00 - 19:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Marki

Certification Michelin icon
Certification Michelin

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy przemysłowe icon
Pojazdy przemysłowe
Pojazdy rolnicze icon
Pojazdy rolnicze
Motocykle icon
Motocykle
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Hamulce

Hamulce

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych systemów pojazdu. Przegląd hamulców stanowią zasadniczy warunek zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i innym użytkownikom dróg. W Euromaster sprawdzimy Twoje tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, hamulec postojowy oraz sprawdzimy parametry płynu hamulcowego.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Zawieszenie

Zawieszenie

Poluzowane sworzenie, drążki i tuleje wahaczy objawiają się niepokojącymi stukami. Zużyte lub uszkodzone części zawieszenia nie zapewnią odpowiedniej kontroli nad pojazdem oraz wydłużą długość drogi hamowania, co przekłada się na bezpieczeństwo. Co więcej, zużyte części wpływają negatywnie na żywotność opon i innych elementów zawieszenia. W Euromaster przeprowadzimy diagnostykę układu zawieszenia i niezbędne jego naprawy.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Geometria kół

Geometria kół

Ustawienie geometrii kół polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulacji ustawień zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Prawidłowo ustawiona geometria zapewnia mniejsze zużycie: paliwa, układu kierowniczego czy zawieszenia oraz zwiększenie żywotności opon. Euromaster zaleca, by geometrię kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku i zawsze przed montażem nowych opon.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Oleje i filtry

Oleje i filtry

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W Euromaster stosujemy zasadę, by wymiana oleju oraz wymiana filtra były przeprowadzane wspólnie, ponieważ kombinacja „nowy olej – stary filtr” grozi poważnym uszkodzeniem silnika. W ofercie serwisów Euromaster posiadamy oleje mineralne, oleje syntetyczne i oleje półsyntetyczne najlepszych producentów.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Akumulatory

Akumulatory

Rodzaj, model i parametry akumulatora powinny być dobrane odpowiednio do pojazdu. W naszej ofercie mamy nowe akumulatory kwasowo-ołowiowe (SLA), akumulatory żelowe oraz AGM, oraz sprawdzenie stanu starego lub w razie potrzeby ładowanie akumulatora. W Euromaster zawsze otrzymasz fachową poradę, jaki akumulator wybrać.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

W serwisach Euromaster wykonujemy diagnostykę samochodowego komputera pokładowego. Testy pozwalają nam na odczyt parametrów pracy silnika i innych układów jak np. klimatyzacji i elektroniki. Dzięki diagnostyce komputerowej znajdziemy miejsca występowanie nieprawidłowości, usuniemy ich przyczyny, a także skasujemy błędy w oprogramowaniu.
Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ - Akcesoria

Akcesoria

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają i podnoszą komfort podróżowania.
W Euromaster będziesz mógł kupić żarówki, wycieraczki lub płyn do spryskiwaczy najwyższej jakości.
Zapytaj również o łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe, skrobaczki do szyb, gaśnice oraz apteczki samochodowe.

Prezentacja

Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ

Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ  oferuje szereg usług w zakresie mechaniki samochodowej oraz ogumienia:

  • serwis i sprzedaż opon
  • serwis klimatyzacji
  • ustawienie geometrii
  • naprawy zwieszenia oraz układów: kierowniczego, napędowego, wydechowego, hamulcowego
  • naprawy silników
  • rozrządy
  • wymiana olejów, filtrów i płynów
  • elektromechanika
  • diagnostykę komputerową

Podczas wizyty w serwisie każde auto przechodzi bezpłatny przegląd 11 punktów bezpieczeństwa, czyli newralgicznych dla bezpieczeństwa elementów pojazdu, aby wyeliminować niespodziewane kłopoty w trakcie podróży


Stawiając na jakość i wymogi dynamicznie rozwijającego się rynku motoryzacyjnego, serwis dokonał licznych inwestycji w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt diagnostyczno-pomiarowy.

Aby zagwarantować kompleksową i fachową obsługę warsztat przechodzi szereg zewnętrznych audytów jakości, które są zwieńczane CERTYFIKATEM JAKOŚCI MICHELIN. W trosce o dobrą kondycje Państwa aut pracownicy Euromaster AUTOGRUPA – BRUŚ dysponują wiedzą i umiejętnościami opierającymi się na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. Co roku uczestniczą oni w licznych szkoleniach organizowanych przez znane w branży motoryzacyjnej centra szkoleniowe .

Off ROAD to dyscyplina która cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników motoryzacji. Amatorzy tego sportu nie boją się wyznawań- pokonują trasy przez rzeki, koleiny błotne, strome wjazdy i zjazdy. Jednym słowem trasy, dzięki którym można zwiedzić kawał świata i poznać samego siebie w tych extremalnych warunkach. Nie trzeba być twardzielem żeby poczuć zastrzyk adrenaliny ,który można otrzymać dzięki jeździe off road. Najważniejszą rzeczą to odpowiednie przygotowanie pojazdu. Auto-Technika Bruś zapewnia profesjonalną i kompleksową przebudowę pojazdów terenowych aby Państwa marzenia stały się rzeczywistością.

Zapraszamy
Natalia i Konrad Bruś

Google+

Link do strony www serwisu


Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster AUTOGRUPA - BRUŚ odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl