Euromaster GRYGIERCZYK & WALA

UL.LEGIONÓW 183
43-502 Czechowice Dziedzice
32 215 66 49
Pokaż nr telefonu
biuro.czechowicedziedzice@euromaster.pl
Wyświetl nr faksu
Zamknięty
Poniedziałek
07:00 - 17:00
Wtorek
07:00 - 17:00
Środa
07:00 - 17:00
Czwartek
07:00 - 17:00
Piątek
07:00 - 17:00
Sobota
07:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Hamulce

Hamulce

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych systemów pojazdu. Przegląd hamulców stanowią zasadniczy warunek zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i innym użytkownikom dróg. W Euromaster sprawdzimy Twoje tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, hamulec postojowy oraz sprawdzimy parametry płynu hamulcowego.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Zawieszenie

Zawieszenie

Poluzowane sworzenie, drążki i tuleje wahaczy objawiają się niepokojącymi stukami. Zużyte lub uszkodzone części zawieszenia nie zapewnią odpowiedniej kontroli nad pojazdem oraz wydłużą długość drogi hamowania, co przekłada się na bezpieczeństwo. Co więcej, zużyte części wpływają negatywnie na żywotność opon i innych elementów zawieszenia. W Euromaster przeprowadzimy diagnostykę układu zawieszenia i niezbędne jego naprawy.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Geometria kół

Geometria kół

Ustawienie geometrii kół polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulacji ustawień zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Prawidłowo ustawiona geometria zapewnia mniejsze zużycie: paliwa, układu kierowniczego czy zawieszenia oraz zwiększenie żywotności opon. Euromaster zaleca, by geometrię kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku i zawsze przed montażem nowych opon.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Oleje i filtry

Oleje i filtry

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W Euromaster stosujemy zasadę, by wymiana oleju oraz wymiana filtra były przeprowadzane wspólnie, ponieważ kombinacja „nowy olej – stary filtr” grozi poważnym uszkodzeniem silnika. W ofercie serwisów Euromaster posiadamy oleje mineralne, oleje syntetyczne i oleje półsyntetyczne najlepszych producentów.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja zapewnia pasażerom samochodu komfort termiczny oraz czyste świeże powietrze szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji, ozonowanie, wymiana filtrów kabinowych. Wszystkie te czynności wykonasz w serwisach sieci Euromaster.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Akumulatory

Akumulatory

Rodzaj, model i parametry akumulatora powinny być dobrane odpowiednio do pojazdu. W naszej ofercie mamy nowe akumulatory kwasowo-ołowiowe (SLA), akumulatory żelowe oraz AGM, oraz sprawdzenie stanu starego lub w razie potrzeby ładowanie akumulatora. W Euromaster zawsze otrzymasz fachową poradę, jaki akumulator wybrać.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

W serwisach Euromaster wykonujemy diagnostykę samochodowego komputera pokładowego. Testy pozwalają nam na odczyt parametrów pracy silnika i innych układów jak np. klimatyzacji i elektroniki. Dzięki diagnostyce komputerowej znajdziemy miejsca występowanie nieprawidłowości, usuniemy ich przyczyny, a także skasujemy błędy w oprogramowaniu.
Euromaster GRYGIERCZYK & WALA - Akcesoria

Akcesoria

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają i podnoszą komfort podróżowania.
W Euromaster będziesz mógł kupić żarówki, wycieraczki lub płyn do spryskiwaczy najwyższej jakości.
Zapytaj również o łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe, skrobaczki do szyb, gaśnice oraz apteczki samochodowe.

Prezentacja

Euromaster GRYGIERCZYK & WALA

Euromaster Grygierczyk&Wala to doskonale wyposażony warsztat samochodowy, należący do europejskiej sieci, który świadczy szeroki wachlarz usług związanych z naprawą, przeglądem pojazdów jak i z kompleksowym serwisowaniem opon.

Oferowane przez nas usługi wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie oraz wiedzę nabytą przez wieloletnie doświadczenie, a także poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach. Jesteśmy nie tylko bardzo dobrze przygotowani pod względem teoretycznym, ale także  i sprzętowym, dlatego

podczas napraw korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i urządzeń, co gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Naszym klientom zawsze staramy się służyć fachowymi i ucziciwymi rozwiązaniami. W swojej działalności nastawieni jesteśmy na profesjonalizm i wysoki poziom obsługi poprzez dopasowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Zależy nam także, aby osobie, która oddaje nam swój pojazd, miło i przyjemnie minął czas w naszym warsztaciew, oczekując na jego naprawę. W związku z tym, dla naszych klientów przygotowaliśmy poczekalnię, w której mogą napić się gorącej kawy, mają mozliwość skorzystania z darmowej sieci WI-FI, tv, czy  prasy.

Naszą wizytówką niewątpliwie jest czystość panująca na warsztacie. Z taką samą dbałością podchodzimy również do naprawianych przez nas pojazdów.

Nasi klienci zarówno indywidualni, jak i firmowi mogą liczyć na liczne promocje, rabaty, czy wyjatkowe oferty. Ponadto każde naprawiane u nas auto przechodzi bezpłatny przegląd tzw. 11 punktów bezpieczeństwa. Dla naszych stałych bywalców znów, mamy przygotowane kupony ze znizką na wybrana usługę.

Staramy się robić wszystko, aby własciciel oddający pojazd w naszym warsztacie był zadowoleny z naszej pracy i by mógł bezpiecznie wrócić do swojego domu.

W NASZEJ OFERCIE

OPONY

 • Wymiana opon/kół
 • Wyważanie kół
 • Prace wulkanizatorskie
 • Sezonowe przechowywanie opon lub całych kół

Do naszego warsztatu zapraszamy Klientów, którzy zamierzają zakupić nowe opony samochodowe, jak również tych, posiadających już własne opony.

 KLIMATYZACJA

 • Opróznienie układu klimatyzacji z czynnika
 • Czyszczenie czynnika i układu klimatyzacji z wody
 • Podcisnieniowa próba szczelności układu klimatyzacji
 • Napełnienie klimatyzacji, wymiana oleju i czynnika z barwnikiem UV
 • Odgrzybianie, dezynfekcja klimatyzacji (ozonowanie)
 • Sprawdzenie cisnienia układu
 • Wymiana filtra kabinowego

 Wykonujemy takżę naprawy nieszczelnych układów i naprawy sprężarek

GEOMETRIA

Wykonujemy usługę pomiaru oraz regulacji geometrii w technologii 3D na nowoczesnym urządzeniu „PRECYZJA”.  

DIAGNOSTYKA

Za pomocą profesjonalnego urządzenia diagnostycznego przeprowadzimy szczegółową diagnostykę elektronicznych systemów zainstalowanych w Twoim samochodzie.

AKUMULATORY

W naszej ofercie posiadamy również duży wybór akumulatorów. Oferujemy też sprawdzenie sprawności starego akumulatora lub w razie potrzeby jego ładowanie. Każdy z naszych klientów decydując się u nas na tą usługę otrzymuje wydruk, który zawiera wszystkie dane sprawdzone podczas testu, dając pełną informację o stanie jego akumulatora.

OLEJE

W ofercie  posiadamy oleje mineralne, oleje syntetyczne i oleje półsyntetyczne wiodących producentów. Prz każdej wymianie umieszczamy zawsze informację na temat tego jaki olej został przez nas wlany, kiedy była ostatnia wymiana i kiedy będzie czas na kolejną oraz wpisujemy obecny stan licznika. W Euromaster stosujemy zasadę, by wymiana oleju oraz wymiana filtra były przeprowadzane wspólnie, dlatego klient otrzymuje również wiadomość o tym jakie filtry zostały wymienione.

HAMULCE

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych systemów mechanicznych pojazdu. U nas wymienisz tarcze i klocki hamulcowe, hamulec postojowy oraz płyn hamulcowy. Nasz warsztat ma także możliwość sprawdzenia w pojeździe temperatury wrzenia płynu hamulcowego za pomocą  testera. Klient może zwrócić się również z problemem zapieczonych/zatartych zacisków, gdyż możemy podjąć się ich regeneracji.

Nasz warsztat zwraca dużą uwagę na to by klient płyn hamulcowy wymnieniał co dwa lata, ponieważ typowe płyny hamulcowe są niezwykle mocno higroskopijne, czyli wchłaniają wilgoć z otoczenia, i to nawet wtedy, kiedy znajdują się wewnątrz układu. Im więcej wody wpłynie, tym ma on niższą temperaturę wrzenia. Tymczasem jest to jego najważniejszy parametr! Wilgoć szkodzi. W czasie intensywnego hamowania płyn gwałtownie się nagrzewa. Jeśli płyn się zagotuje i w układzie pojawią się pęcherzyki gazu, to przestanie on przekazywać siłę z pedału hamulca na tłoczki w zaciskach. Pedał stanie się wtedy miękki, będzie „wpadać w podłogę”, a skuteczność hamulców spadnie niemal do zera. Jak tego uniknąć? Przynajmniej raz na dwa lata i nie rzadziej niż co 60 tys. km płyn należy po prostu wymienić, na co zwracamy naszym klientom szczególna uwagę.

ZAWIESZENIE

Zajmujemy się kompleksowa naprawa zawieszeń, m.in.: wymianą drążków, wahaczy, amortyzatorów, sprężyn, łożysk lub wymianą przegubów.

 PONADTO:

 • wymiana rozrządu,
 • naprawa i montaż tłumików,
 • naprawa, wymiana chłodnic,
 • kompleksowa naprawa silników
 • naprawa i regulacja układu zasilania,
 • naprawa, wymiana skrzyń biegów,
 • wymiana podzespołów i części związanych z eksploatacją samochodów.
 • oferujemy części zamienne w atrakcyjnych cenach
 NASZE DODATKOWE UDOGODNIENIA:

U nas możecie Państwo także dokonać przeglądu rejestracyjnego swojego samochodu w naszej nowej Stacji Kontroli Pojazdów na nowoczesnej lini diagnostycznej firmy MAHA

W godzinach pracy serwisu oferujemy pomoc drogową, holowanie samochodów osobowych oraz dostawczych (do 6 ton)

Posiadamy także myjnię samochodową „AUTOODNOWA”, którą wyróżnia dobra, stała cena, solidna, szybka i profesjonalna obsługa. Wykonujemy w niej usługi na wysokiej jakości urzadzeniach, wykorzystując przy tym specjalistyczne kosmetyki samochodowe bezpiecznych dla wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych, sztucznych i naturalnych, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster GRYGIERCZYK & WALA odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl