Euromaster AG-MAR

Oblasy
#REF!
24-123 Janowiec
81 881 53 53
Pokaż nr telefonu
Otwarty do godz. 17:00
Poniedziałek
08:00 - 17:00
Wtorek
08:00 - 17:00
Środa
08:00 - 17:00
Czwartek
08:00 - 17:00
Piątek
08:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Marki

Certification Michelin icon
Certification Michelin

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy ciężarowe icon
Pojazdy ciężarowe
Pojazdy rolnicze icon
Pojazdy rolnicze
Euromaster AG-MAR - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster AG-MAR - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster AG-MAR - Hamulce

Hamulce

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych systemów pojazdu. Przegląd hamulców stanowią zasadniczy warunek zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i innym użytkownikom dróg. W Euromaster sprawdzimy Twoje tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, hamulec postojowy oraz sprawdzimy parametry płynu hamulcowego.
Euromaster AG-MAR - Zawieszenie

Zawieszenie

Poluzowane sworzenie, drążki i tuleje wahaczy objawiają się niepokojącymi stukami. Zużyte lub uszkodzone części zawieszenia nie zapewnią odpowiedniej kontroli nad pojazdem oraz wydłużą długość drogi hamowania, co przekłada się na bezpieczeństwo. Co więcej, zużyte części wpływają negatywnie na żywotność opon i innych elementów zawieszenia. W Euromaster przeprowadzimy diagnostykę układu zawieszenia i niezbędne jego naprawy.
Euromaster AG-MAR - Geometria kół

Geometria kół

Ustawienie geometrii kół polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulacji ustawień zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Prawidłowo ustawiona geometria zapewnia mniejsze zużycie: paliwa, układu kierowniczego czy zawieszenia oraz zwiększenie żywotności opon. Euromaster zaleca, by geometrię kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku i zawsze przed montażem nowych opon.
Euromaster AG-MAR - Oleje i filtry

Oleje i filtry

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W Euromaster stosujemy zasadę, by wymiana oleju oraz wymiana filtra były przeprowadzane wspólnie, ponieważ kombinacja „nowy olej – stary filtr” grozi poważnym uszkodzeniem silnika. W ofercie serwisów Euromaster posiadamy oleje mineralne, oleje syntetyczne i oleje półsyntetyczne najlepszych producentów.
Euromaster AG-MAR - Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja zapewnia pasażerom samochodu komfort termiczny oraz czyste świeże powietrze szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji, ozonowanie, wymiana filtrów kabinowych. Wszystkie te czynności wykonasz w serwisach sieci Euromaster.
Euromaster AG-MAR - Akumulatory

Akumulatory

Rodzaj, model i parametry akumulatora powinny być dobrane odpowiednio do pojazdu. W naszej ofercie mamy nowe akumulatory kwasowo-ołowiowe (SLA), akumulatory żelowe oraz AGM, oraz sprawdzenie stanu starego lub w razie potrzeby ładowanie akumulatora. W Euromaster zawsze otrzymasz fachową poradę, jaki akumulator wybrać.
Euromaster AG-MAR - Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

W serwisach Euromaster wykonujemy diagnostykę samochodowego komputera pokładowego. Testy pozwalają nam na odczyt parametrów pracy silnika i innych układów jak np. klimatyzacji i elektroniki. Dzięki diagnostyce komputerowej znajdziemy miejsca występowanie nieprawidłowości, usuniemy ich przyczyny, a także skasujemy błędy w oprogramowaniu.
Euromaster AG-MAR - Akcesoria

Akcesoria

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają i podnoszą komfort podróżowania.
W Euromaster będziesz mógł kupić żarówki, wycieraczki lub płyn do spryskiwaczy najwyższej jakości.
Zapytaj również o łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe, skrobaczki do szyb, gaśnice oraz apteczki samochodowe.

Prezentacja

Euromaster AG-MAR

Firma P.H.U. "Ag-Mar" została założona w 1996 roku. W 2012 roku serwis przystąpił do wiodącej na rynku europejskim sieci warsztatów szybkiej obsług Euromaster wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice.

Od czasu wstąpienia do sieci, serwis co roku przechodzi zewnętrzny audyt jakości, który jest przeprowadzany przez niezależną firmę audytorską SGS. Systematycznie podnoszony wynik audytu świadczy o wysokim standardzie obsługi klientów indywidualnych, jak i flotowych.

Serwis Euromaster Ag-Mar zajmuje się sprzedażą i serwisem opon do samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych oraz innych. W ofercie znajdują się opony znanych marek:

  • Michelin,
  • BFGoodrich,
  • Kleber
  • Continental,
  • Goodyear,
  • Kormoran.

Zakres usług oferowanych przez firmę Ag-Mar obejmuje także: piaskowanie i prostowanie felg, serwis klimatyzacji, lekką mechanikę samochodów osobowych, ustawianie geometrii kół 3D oraz sezonową przechowalnię opon i kół .

Serwis posiada 3 stanowiska dla samochodów osobowych oraz 2 stanowiska dla pojazdów ciężarowych, a także profesjonalnie wyposażony Serwis Mobilny, który  jest dostępny 24h. Dzięki temu pracownicy serwisu mogą interweniować bezpośrednio w bazie floty ciężarowej klienta, w dogodnym dla niego miejscu i czasie.

Wykwalifikowany personel zawsze udziela profesjonalnej porady w zakresie doboru i serwisu ogumienia. Pracownicy serwisu systematycznie uzupełniają wiedzę oraz podnoszą kwalifikacje na szkoleniach u najlepszych z branży, m.in. Centrum Szkoleniowe Michelin, Akademia Praktycznych Umiejętności, Tip-Topol.

Staramy się dopasować do wymogów dzisiejszych klientów - tzn. klientów świadomych, którzy chcą być obsłużeni profesjonalnie i kompleksowo, ale oczekują też miłej atmosfery i filiżanki dobrej kawy przy tzw. "okazji" bycia w naszym warsztacie. 

Link do strony

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster AG-MAR odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl