Euromaster STUDNIEWSKI

Poznańska 76
63-400 Ostrów Wielkopolski
62 735 20 08
Pokaż nr telefonu
Zamknięty
Poniedziałek
07:30 - 19:00
Wtorek
07:30 - 19:00
Środa
07:30 - 19:00
Czwartek
07:30 - 19:00
Piątek
07:30 - 19:00
Sobota
07:30 - 14:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy ciężarowe icon
Pojazdy ciężarowe
Pojazdy przemysłowe icon
Pojazdy przemysłowe
Pojazdy rolnicze icon
Pojazdy rolnicze
Motocykle icon
Motocykle
Euromaster STUDNIEWSKI - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster STUDNIEWSKI - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster STUDNIEWSKI - Hamulce

Hamulce

Układ hamulcowy to jeden z najważniejszych systemów pojazdu. Przegląd hamulców stanowią zasadniczy warunek zapewnienia bezpieczeństwa Tobie i innym użytkownikom dróg. W Euromaster sprawdzimy Twoje tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, hamulec postojowy oraz sprawdzimy parametry płynu hamulcowego.
Euromaster STUDNIEWSKI - Zawieszenie

Zawieszenie

Poluzowane sworzenie, drążki i tuleje wahaczy objawiają się niepokojącymi stukami. Zużyte lub uszkodzone części zawieszenia nie zapewnią odpowiedniej kontroli nad pojazdem oraz wydłużą długość drogi hamowania, co przekłada się na bezpieczeństwo. Co więcej, zużyte części wpływają negatywnie na żywotność opon i innych elementów zawieszenia. W Euromaster przeprowadzimy diagnostykę układu zawieszenia i niezbędne jego naprawy.
Euromaster STUDNIEWSKI - Geometria kół

Geometria kół

Ustawienie geometrii kół polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulacji ustawień zawieszenia zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Prawidłowo ustawiona geometria zapewnia mniejsze zużycie: paliwa, układu kierowniczego czy zawieszenia oraz zwiększenie żywotności opon. Euromaster zaleca, by geometrię kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku i zawsze przed montażem nowych opon.
Euromaster STUDNIEWSKI - Oleje i filtry

Oleje i filtry

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W Euromaster stosujemy zasadę, by wymiana oleju oraz wymiana filtra były przeprowadzane wspólnie, ponieważ kombinacja „nowy olej – stary filtr” grozi poważnym uszkodzeniem silnika. W ofercie serwisów Euromaster posiadamy oleje mineralne, oleje syntetyczne i oleje półsyntetyczne najlepszych producentów.
Euromaster STUDNIEWSKI - Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja zapewnia pasażerom samochodu komfort termiczny oraz czyste świeże powietrze szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu klimatyzacji, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji, ozonowanie, wymiana filtrów kabinowych. Wszystkie te czynności wykonasz w serwisach sieci Euromaster.
Euromaster STUDNIEWSKI - Akumulatory

Akumulatory

Rodzaj, model i parametry akumulatora powinny być dobrane odpowiednio do pojazdu. W naszej ofercie mamy nowe akumulatory kwasowo-ołowiowe (SLA), akumulatory żelowe oraz AGM, oraz sprawdzenie stanu starego lub w razie potrzeby ładowanie akumulatora. W Euromaster zawsze otrzymasz fachową poradę, jaki akumulator wybrać.
Euromaster STUDNIEWSKI - Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa

W serwisach Euromaster wykonujemy diagnostykę samochodowego komputera pokładowego. Testy pozwalają nam na odczyt parametrów pracy silnika i innych układów jak np. klimatyzacji i elektroniki. Dzięki diagnostyce komputerowej znajdziemy miejsca występowanie nieprawidłowości, usuniemy ich przyczyny, a także skasujemy błędy w oprogramowaniu.
Euromaster STUDNIEWSKI - Akcesoria

Akcesoria

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają i podnoszą komfort podróżowania.
W Euromaster będziesz mógł kupić żarówki, wycieraczki lub płyn do spryskiwaczy najwyższej jakości.
Zapytaj również o łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe, skrobaczki do szyb, gaśnice oraz apteczki samochodowe.

Prezentacja

Euromaster STUDNIEWSKI

Zajmujemy się wymianą opon oraz kół samochodów osobowych wszystkich typów (RUNFLAT, nisko profilowe), samochodów dostawczych oraz ciężarowych.

Wykonujemy fachowe naprawy opon metodą na gorąco lub na zimno.

PRZECHOWANIE OPON (KÓŁ) Z KONSERWACJĄ

Wymieniając sezonowo opony jesteście Państwo narażeni na kłopotliwe przechowywanie aktualnie nieużywanego kompletu kół lub opon , można nam zlecić magazynowanie ich u nas w serwisie.

Zapewniamy składowanie w optymalnych warunkach:

 • bez bezpośredniego dostępu światła
 • w zachowaniu odpowiedniej wilgotności i temperatury
 • w pomieszczeniu ubezpieczonym i chronionym przed pożarem.

Po oczyszczeniu, weryfikacji uszkodzeń i stosownym oznaczeniu opony są konserwowane odpowiednim preparatem co przedłuża ich żywotność. Wszystko po to, by były odpowiednio przygotowane i gotowe na kolejny sezon.

POGŁĘBIANIE BIEŻNIKA(dotyczy samochodów ciężarowych)

Pracownik serwisu , który obsługuje konkretnego klienta, musi upewnić się czy usługa pogłębienia bieżnika może być wykonana właściwie. Sprawdza zatem:

 • czy pogłębianie bieżnika jest uzasadnione, uwzględniając warunki użytkowania pojazdu i pozycje opony na pojeździe,
 • czy głębokość bieżnika nie jest większa niż 5 mm,
 • czy opona nie jest uszkodzona w sposób uniemożliwiający ukończenia procesu pogłębienia.
GEOMTRIA I USTAWIENIE ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Kontrola i regulacja geometrii polega na optymalizacji wszystkich kątów i regulowanych ustawień pojazdu zgodnie z danymi konkretnego pojazdu i analizą zużycia opon.

Nasza firma zaleca by geometria kół i zbieżność regulować co najmniej raz w roku.

PROSTOWANIE FELG STALOWYCH I ALUMINIOWYCH

Przy pomocy specjalistycznej maszyny pod okiem wyspecjalizowanego pracownika naprawiamy i prostujemy uszkodzone felgi.

ODKRĘCANIE ŚRUB ZABEPIECZAJĄCYCH KOŁA

W przypadku zagubienia klucza do zabezpieczenia kół , jesteśmy w stanie usunąć te zabezpieczenie bez uszkodzenia felg i piast.


OLEJWymiana olejów i filtrów oleju

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika i poprawiają go charakterystykę pracy. Częstotliwość wymiany oleju może być kwestią dyskusyjną , nie ma jednak wątpliwości , że każdy użytkownik powinien się stosować do wymogów producenta danego samochodu lub informacji zawartych w książce serwisowej.

Przeważnie producenci stosują system podwójnego oznaczenia , czyli olej należy wymienić po osiągnięciu danej liczby przejechanych km lub gdy nie została ona osiągnięta, po upływie dwunastu miesięcy. Przeważnie limity ustalone są na 10-15 tysięcy km lub więcej.

HAMULCEWymiana klocków, bębnów, tarcz

Jednym z najważniejszych systemów mechanicznych w pojeździe jest układ hamulcowy, a dobre hamulce to bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Nasz serwis obejmuje bezpłatne przeglądy hamulców wszystkich typów pojazdów zarówno osobowych jak i dostawczych. Podczas przeglądów sprawdzamy grubość i stan klocków hamulcowych , zużycie tarcz oraz poziom płynu hamulcowego. W razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości możemy dokonać fachowej wymiany zużytych elementów.

ZAWIESZENIESworznie, drążki, wahacze, przeguby, amortyzatory, końcówki…

Zespół elementów łączących koła z resztą pojazdu. Zawieszenie przenosi siły powstające na styku koła z jezdnią oraz stateczności i sterowności pojazdu.

W naszym serwisie zajmujemy się wymianą:

 • sworzni
 • drążków
 • wahaczy
 • końcówek
 • amortyzatorów
 • przegubów.

PŁYNY EKSPLOATACYJNE

Wymiana:

 • płynu hamulcowego,
 • płynu chłodniczego

OŚWIETLENIEWymiana żarówek , polerowanie reflektorów

Większość samochodów po 2000 roku pojazdów wyposażona jest w plastikowe szkła reflektorów, co jest przyczyną szybkiego matowienia powierzchni od piasku i myjących detergentów. Rozwiązaniem może być wypolerowanie, zregenerowanie oryginalnego reflektora.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster STUDNIEWSKI odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl