Euromaster FUX

Tęgoborze 308
33-312 Tęgoborze
(18) 444 91 28
Pokaż nr telefonu
Zamknięty
Poniedziałek
08:00 - 17:00
Wtorek
08:00 - 17:00
Środa
08:00 - 17:00
Czwartek
08:00 - 17:00
Piątek
08:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 13:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Marki

Certification Michelin icon
Certification Michelin

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy ciężarowe icon
Pojazdy ciężarowe
Pojazdy przemysłowe icon
Pojazdy przemysłowe
Pojazdy rolnicze icon
Pojazdy rolnicze
Euromaster FUX - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster FUX - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster FUX - Przechowalnia opon

Przechowalnia opon

Prawidłowe przechowywanie opon po sezonowej wymianie może być problematyczne, a w domowych warunkach często niewykonalne. W Euromaster przechowujemy opony naszych klientów w odpowiednich warunkach, odpowiednio ułożone, tak aby służyły im, jak najdłużej. Wystarczy umówić się na dogodny dzień i godzinę, a opony będą już przygotowane do montażu na Twoje auto.
Euromaster FUX - Mobilny Serwis Ciężarowy

Mobilny Serwis Ciężarowy

Serwis Mobilny Euromaster świadczy usługi serwisu opon dla pojazdów ciężarowych, autobusów oraz flot samochodów osobowych w placówce klienta. Doradzamy jak dobrać ogumienie, zapewniamy stały nadzór nad eksploatacją opon oraz odbiór karkasów do bieżnikowania lub utylizacji. Obsługujemy awarie ogumienia pojazdów ciężarowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby zorganizujemy pomoc poza granicami Polski.

Prezentacja

Euromaster FUX

Serwis Ogumienia FUX został założony w 1987 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. W roku 2008 dołączył do Euromaster - europejskiej, wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. 

Serwis Euromaster FUX prowadzi sprzedaż oraz serwis opon większości typów pojazdów: osobowych, ciężarowych, rolniczych, a także przemysłowych. Dodatkowo klienci serwisu mogą skorzystać z usług takich jak: wymiana oleju, klocków hamulcowych czy serwis klimatyzacji. 

Serwis posiada 1 stanowisko do obsługi samochodów osobowych, a także 2 dla pojazdów ciężarowych oraz 3 profesjonalnie wyposażone Serwisy Mobilne, które umożliwiają świadczenie usług bezpośrednio w bazie floty klienta lub w sytuacjach awaryjnych również na trasie. Do dyspozycji klientów serwisu jest również myjnia dla pojazdów ciężarowych.

W 2009 roku Euromaster FUX otrzymał Certyfikat Zgodności Euromaster, który potwierdza dostosowanie standardów pracy serwisu do procedur obowiązujących sieci Euromaster.

Pracownicy serwisu systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje dzięki udziale w różnych szkoleniach branżowych. Co więcej serwis co roku przechodzi audyt jakościowy przeprowadzany przez niezależną firmę audytorską SGS. Potwierdzeniem poprawności działań związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników serwisu jest Certyfikat Jakości Michelin. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster FUX odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl