Euromaster SUJKOWSCY

Św. Jakuba 1
#REF!
87-100 Toruń
(56) 622 78 47
Pokaż nr telefonu
(56) 622 78 47
Wyświetl nr faksu
Otwarty do godz. 18:00
Poniedziałek
08:00 - 18:00
Wtorek
08:00 - 18:00
Środa
08:00 - 18:00
Czwartek
08:00 - 18:00
Piątek
08:00 - 18:00
Sobota
08:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy przemysłowe icon
Pojazdy przemysłowe

Prezentacja

Euromaster SUJKOWSCY

Serwis Euromaster Sujkowscy mieszczący się w Toruniu jest częścią sieci warsztatów specjalizujących się w kompleksowym serwisie opon oraz mechanice.

Do dyspozycji klientów są 3 stanowiska  przeznaczone dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Serwis posiada ubezpieczenie OC oraz najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt warsztatowy i diagnostyczny.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i zinstytucjonalizowanych blisko ich miejsca zamieszkania.

Klient odwiedzający serwis może być pewny indywidualnej porady dotyczącej serwisu oraz zakupu ogumienia. W ofercie znajdują się marki znanych producentów opon - Michelin, BFGoodrich, Kleber, Tigar, Continental, Uniroyal oraz wielu innych renomowanych producentów, spełniając tym oczekiwania wszystkich klientów. Od 2014 warsztat świadczy usługi związane z serwisowaniem, wymianą i programowaniem czujników ciśnienia w kołach (TPMS).

Do dyspozycji klientów jest również przechowalnia opon w której są one magazynowane w warunkach zapewniających im zachowanie jakości i trwałości.

Euromaster Sujkoswcy  oferuje również usługi związane mechaniką pojazdową. W skład świadczonych usług wchodzą: serwis klimatyzacji, układu hamulcowego i zawieszenia, wymiana olejów (również w skrzyni biegów), akumulatorów, płynu chłodniczego i hamulcowego, a także diagnostyka komputerowa.

Punkt serwisowy stosuje rygorystyczne procedury na każdym etapie pracy, dzięki którym możliwe jest zagwarantowanie wysokiej jakości usług. Poziom wykonywanych usług potwierdza coroczny zewnętrzny audyt jakości organizowany na zlecenie firmy Michelin.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster SUJKOWSCY odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl