Euromaster AUTO SERWIS PIOTR SUCHY

Cieszyńska 364 B
43-384 Jaworze
(33) 817 30 59
Pokaż nr telefonu
Otwarty do godz. 17:00
Poniedziałek
08:00 - 17:00
Wtorek
08:00 - 17:00
Środa
08:00 - 17:00
Czwartek
08:00 - 17:00
Piątek
08:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 13:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Motocykle icon
Motocykle

Prezentacja

Euromaster AUTO SERWIS PIOTR SUCHY

 Serwis został założony w 2000 roku, a w lutym 2008 roku dołączył do Euromaster - europejskiej, wiodącej sieci warsztatów specjalizującej się w serwisie opon i lekkiej mechaniki.


Serwis posiada 4 stanowiska dla samochodów osobowych wyposażone w profesjonalne urządzenia oraz samochody serwisowe, dzięki którym możliwa jest obsługa wszelkich imprez motorowych.


Serwis specjalizuje się w dystrybucji i serwisie opon, również opon sportowych. A dzięki doświadczeniu i wysokich kwalifikacji pracowników, klient może liczyć na profesjonalną poradę techniczną i pomoc w ich doborze. Dodatkowo świadczone są usługi nacinania i naprawy opon oraz obsługa czujników ciśnienia TPMS w kołach.


W ofercie serwisu znajduje się szeroka gama oraz usługi prostowania felg.


Usługi związane z mechaniką obejmują kompleksowy serwis: amortyzatorów, hamulców, geometrii, klimatyzacji oraz wymianę żarówek, akumulatorów, oleju, a także diagnostykę komputerową. Prowadzona jest sprzedaż bagażników dachowych.


W kwietniu 2009 roku niezależna firma audytorska SGS przyznała nam Certyfikat Zgodności Euromaster, który potwierdza dostosowanie metod i standardów pracy pracowników do procedur wyznaczonych przez sieć Euromaster. Ponadto, Euromaster Auto-Beskidy co roku przechodzi audyt jakości, którego potwierdzeniem jest Certyfikat Jakości Michelin, świadczący o wysokiej jakości wykonywanych usług oraz profesjonalnej obsłudze klientów.


Dzięki systematycznemu udziałowi w licznych szkoleniach oraz kilkuletniej obsłudze RMSP i uczestnictwu w rajdach zaliczanych do Mistrzostw Europy, a także współpracy z renomowanymi zespołami przygotowującymi samochody klasy WRC, takimi jak: Kronos Racing, Grifone, Future World, Erwin Weber Sport stale są podnoszone kwalifikacje pracowników serwisu Euromaster Auto-Beskidy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster AUTO SERWIS PIOTR SUCHY odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl