Euromaster WULKAN SERWIS

Kolejowa 48
64-300 Nowy Tomyśl
(61) 445 12 70
Pokaż nr telefonu
Zamknięty
Poniedziałek
08:00 - 17:00
Wtorek
08:00 - 17:00
Środa
08:00 - 17:00
Czwartek
08:00 - 17:00
Piątek
08:00 - 17:00
Sobota
08:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięty
Wyświetl wszystko
Zamknij

Marki

Certification Michelin icon
Certification Michelin

Pojazdy

Samochody osobowe icon
Samochody osobowe
4x4/SUV icon
4x4/SUV
Samochody dostawcze icon
Samochody dostawcze
Pojazdy ciężarowe icon
Pojazdy ciężarowe
Pojazdy przemysłowe icon
Pojazdy przemysłowe
Pojazdy rolnicze icon
Pojazdy rolnicze
Motocykle icon
Motocykle
Euromaster WULKAN SERWIS - Opony

Opony

W Euromaster zapewniamy fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów samochodów w tym: rozmiar, indeks prędkości, nośności oraz styl jazdy i przeznaczenie. Świadczymy usługi profesjonalnego montażu opon na maszynach najwyższej klasy. W naszych serwisach oferujemy opony premium, opony ze średniej półki oraz opony budżetowe. Do naprawy opon używamy materiałów najwyższej jakości.
Euromaster WULKAN SERWIS - Felgi

Felgi

W naszej ofercie posiadamy felgi aluminiowe i felgi stalowe. Doradzimy, które felgi będą najlepiej pasować do Twojego pojazdu. Jeżeli okaże się, że felgi Twojego auta są uszkodzone, wykonamy usługę prostowania felg.
Euromaster WULKAN SERWIS - Przechowalnia opon

Przechowalnia opon

Prawidłowe przechowywanie opon po sezonowej wymianie może być problematyczne, a w domowych warunkach często niewykonalne. W Euromaster przechowujemy opony naszych klientów w odpowiednich warunkach, odpowiednio ułożone, tak aby służyły im, jak najdłużej. Wystarczy umówić się na dogodny dzień i godzinę, a opony będą już przygotowane do montażu na Twoje auto.
Euromaster WULKAN SERWIS - TPMS

TPMS

TPMS, czyli system monitorowania ciśnienia w kołach. Obowiązkowo montowany jest w samochodach wyprodukowanych od listopada 2014 r. Nasi właściwie przeszkoleni mechanicy sprawnie serwisują i programują czujniki TPMS, aby Twoja jazda była bezpieczna i ekonomiczna, a opony wolniej się zużywały.
Euromaster WULKAN SERWIS - Mobilny Serwis Ciężarowy

Mobilny Serwis Ciężarowy

Serwis Mobilny Euromaster świadczy usługi serwisu opon dla pojazdów ciężarowych, autobusów oraz flot samochodów osobowych w placówce klienta. Doradzamy jak dobrać ogumienie, zapewniamy stały nadzór nad eksploatacją opon oraz odbiór karkasów do bieżnikowania lub utylizacji. Obsługujemy awarie ogumienia pojazdów ciężarowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie potrzeby zorganizujemy pomoc poza granicami Polski.
Euromaster WULKAN SERWIS - Akcesoria

Akcesoria

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają i podnoszą komfort podróżowania.
W Euromaster będziesz mógł kupić żarówki, wycieraczki lub płyn do spryskiwaczy najwyższej jakości.
Zapytaj również o łańcuchy śniegowe, kosmetyki samochodowe, skrobaczki do szyb, gaśnice oraz apteczki samochodowe.

Prezentacja

Euromaster WULKAN SERWIS

   Firma została założona w 1986 roku, a w 2008 roku przyłączyliśmy się do Euromaster - europejskiej, wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem opon do samochodów ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak: Michelin, Kleber, Goodyear, Dębica. Dodatkowo zapewniamy również (pełen monitoring opon dla firm transportowych. Nasi pracownicy cyklicznie biorą udział w licznych szkoleniach, dzięki, którym podnoszą kwalifikacje w zakresie świadczonych usług, doradztwa technicznego oraz obsługi klienta.

Wieloletnie doświadczenie pracy w branży pozwoliło nam dokładnie poznać jej specyfikę i potrzeby klientów. Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego też nasza firma posiada również Serwis Mobilny, wyposażony w dwa samochody serwisowe. Jeden z nich dostępny jest 7 dni w tygodniu oraz 24 godziny na dobę, zaś drugi wykorzystywany jest do świadczenie usług serwisowych bezpośrednio u klienta. Pojazdy wyposażone są w profesjonalny sprzęt serwisowy niemieckiej firmy TIP-TOP. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest przyznany nam certyfikat kompetencji serwisu drogowego firmy Michelin. Dzięki Serwisowi Mobilnemu nasi klienci oszczędzają czas, redukują koszty oraz zwiększają bezpieczeństwo podróży.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać konkretną wycenę usługi dla swojego pojazdu lub zapytać o cokolwiek innego - napisz bezpośrednio do serwisu. Euromaster WULKAN SERWIS odpowie Ci tak szybko jak będzie to możliwe.

Wyrażam zgodę dla Euromaster Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie www.euromaster.pl